Najczęściej zadawane pytania

Jeśli chcesz otrzymać pożyczkę w Pożyczkom.pl, musisz:

  • być w wieku od 20 do 80 lat,
  • posiadać nr PESEL,
  • mieć stałe źródło dochodu,
  • posiadać stały adres zamieszkania,
  • mieć pozytywną historię kredytową w rejestrach BIG InfoMonitor, KRD, BIK S.A.

Nie wymagamy od swoich klientów zastawów ani poręczeń. Jeśli chcesz starać się u nas o pożyczkę, musisz posiadać dowód osobisty i podać podstawowe informacje, które pozwolą nam dokonać Oceny Ryzyka, tzn. sprawdzić twoją zdolność kredytową.

Pożyczkę należy spłacać na podany w umowie numer rachunku za pomocą przelewu (bankowość elektroniczna) albo przez dokonanie płatności w dowolnej placówce bankowej, na Poczcie bądź w Agencji Opłat. Wybierając dwie ostatnie opcje należy pamiętać, że wpłata może dotrzeć nawet po 3 dniach roboczych. Dlatego trzeba uważać, aby nie przekroczyć terminów płatności.

Powodów otrzymania negatywnej decyzji może być kilka:

  • wpis klienta do jednego z rejestrów dłużników, prowadzonych przez Biuro Informacji Gospodarczej (InfoMonitor, ERIF bądź KRD)
  • niepewność co do terminowego spłacenia pożyczki przez osobę starającą się o wsparcie finansowe. Wynika z nie do końca pozytywnych informacji zebranych w toku analizowania i rozpatrywania wniosku
  • niemożność skontaktowania się z klientem w trakcie przeprowadzania procedury weryfikacyjnej

Nie umożliwiamy przesunięcia terminu spłaty pożyczki. Należy uregulować ją zgodnie z warunkami zapisanymi w umowie.

Dajemy możliwość zmiany dnia spłaty raty. Jeśli chcesz to zrobić, musisz podjąć kontakt z Biurem Obsługi Klienta, aby ustalić szczegóły.

Tak, jeśli zdecydujesz się na spłatę pożyczki przed terminem, będą dotyczyć cię koszty jedynie za okres, kiedy dysponowałeś pożyczonymi pieniędzmi. W celu ustalenia kwoty, jaką musisz uregulować, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

Tak, można odstąpić od umowy pożyczki, na podstawie Ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim. Klient ma 14 dni od dnia udzielenia pożyczki, aby złożyć pisemne oświadczenie, dołączone do umowy. W ciągu 30 dni zaś jest zobowiązany do zwrotu pożyczonej kwoty, do której doliczone są ustawowe odsetki. O szczegółach można dowiedzieć się z warunków umowy pożyczki. Co najważniejsze, odstąpienie od umowy nie ma wpływu na podpisanie kolejnej, o ile pożyczona kwota została zwrócona zgodnie z ustaleniami.

Pracujemy w dni robocze, między godziną 8 a 18. Wówczas załatwiamy wszystkie sprawy, z którymi zwracają się do nas klienci.

Tak, po Ocenie Ryzyka natychmiast informujemy o wyniku uzyskanym z analizy informacji. Podajemy również nazwy baz danych, w których dokonaliśmy weryfikacji.

Opinie naszych klientów

Sylwia
51

Sylwia

Potrzebowałam pieniędzy na szybko i trafiłam na ofertę PozyczKom.pl. Po pozytywnej weryfikacji odebrałam gotówkę w urzędzie pocztowym, a spłatę rozłożyłam na 12 wygodnych rat. Z takich usług pożyczkowych warto korzystać!

Katarzyna
51

Katarzyna

Szukałam oferty pożyczek dla swojej babci. Z racji wieku niewiele firm chciało udzielić jej wsparcia finansowego. Aż w końcu znalazłam PozyczKom.pl, gdzie można brać pożyczki do 80 roku życia. Moja babcia pozytywnie przeszła Ocenę Ryzyka i szybko otrzymała potrzebną gotówkę.

Emilia
51

Emilia

PozyczKom.pl to szybkie pożyczki ratalne, które uratowały mnie z trudnej sytuacji finansowej. Polecam usługi tej firmy, to sprawdzony i pewny pożyczkodawca.

Paweł
51

Paweł

Potrzebne ci środki finansowe? Tak jak ja skorzystaj z oferty PozyczKom.pl. To sprawdzony pożyczkodawca, proponujący atrakcyjne oferty pożyczek ratalnych. Złożyłem wniosek, zaraz otrzymałem telefon, a niewiele później odebrałem pieniądze na poczcie. PozyczKom.pl to świetne wyjście w przypadku mniejszych i większych problemów z gotówką!

Malwina
41

Malwina

Ofertę PozyczKom.pl podsunęła mi koleżanka, która już skorzystała z usług tej firmy. Nie zawiodłam się tą propozycją. Ominęły mnie żmudne formalności bankowe, a spłata wygodnych rat nie wiąże się z żadnymi trudnościami.

Nasi partnerzy i wyróżnienia

  • Konferencja Przesiębiorstw Finansowych w Polsce